Nešto se novo sprema u našoj kuhinji.
Na mnogobrojne upite i sugestije naših suradnika iz obrazovnog i zdravstvenog sustava, opet u suradnji sa sjajnim RI TEATROM, nova edukativna, ali zabavna predstava na temu poremećaja u prehrani za naše srednjoškolce. Tekst je djelo g. Branka Ružića, režiju potpisuje Marko Dorčić, a recenziju je radio prof.dr.sc Davor Štimac, dr. med., spec. internist – gastroenterolog, Predstojnik Klinike za internu medicinu KBC-a Rijeka, Predsjednik Hrvatskog društva za debljinu.
